Kullanıcı Şartnamesi

 1. asegelisim.com’da online eğitim verilmekte olup siteye üye kaydı ücretsizdir.
 2. Tüm kullanıcılar sistemde kendilerine ücretsiz açılan ya da açılacak eğitimleri ödeme yapmadan alabilirler. Ücretsiz eğitimler sonunda belge verilmemektedir.
 3. Ücretsiz olanlar dışındaki tüm eğitimlere sisteme ücretsiz kayıt olup eğitim bedelini ilgili hesaba ödeyenler katılabilir. Eğitimler belgeli ve belgesiz olarak iki seçeneklidir.
 4. asegelisim.com’da yer alan yazılı, görsel ve işitsel içeriklerin kişisel ya da ticari amaçlı kullanılamaz.
 5. asegelisim.com’un online eğitim sürecinin işleyişini okur ve kabul eder. Sürecin işleyişi şöyledir:
  • Eğitim talep edenler ilk olarak kayıt butonuna tıklayıp istenilen bilgileri doldurarak ücretsiz kayıt olur. Sisteme giriş şifresini belirler. Ardından şifresiyle sisteme giriş yapar. Ekranda açılan eğitim/ eğitimlerden seçim yapar. Eğitim talep formunu doldurur. bilgi@asegelisim.com’a gönderir. Belirlenen eğitim ücretini ilgili hesaba havale eder.
  • İkinci bir yol olarak kullanıcı kayıt işlemini tamamladıktan sonra ana sayfada bulunan eğitim/eğitimleri seçerek eğitime başla butonuna tıklar. Kullanıcı buradan eğitim talep formuna yönlendirilir. Eğitim talep formunu doldurup bilgi@asegelisim.com’a gönderir. Belirlenen eğitim ücretini ilgili hesaba havale eder.
  • Havale işlemi gerçekleştiğinde eğitim içerikleri kendisine açılır. Belirlenen eğitim sürecinde eğitim tamamlanmalıdır. Eğitim sonunda belirlenen belge sınavına bir gün (24 saat) içinde girilmelidir. Sınavı bitirme süresi soru sayısına göre belirlenmiş olup, sınav süresi bittiğinde sınav sayfası otomatik olarak kapanır. Sınav sonuçları ertesi gün sistemde listelenir ve sınava katılanlara e-mail ile gönderilir. Sınavda başarılı olanlara sınav sonuçlarının açıklandığı günden itibaren 14 iş günü içinde belgeleri gönderilir. Sınavda başarısız olanlara belge gönderilmez.
  • Kullanıcı kendisinden istenilen kişisel bilgileri ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz göndermekle yükümlüdür.
 6. Kullanıcıların sisteme kaydettiği bilgilerde eksik, yanıltıcı ya da yanlış bilgiler yer alması durumunda eğitim içeriklerine ulaşamamalarından asegelisim.com sorumlu tutulamaz.
 7. Sınavda başarılı olanlara asegelisim.com’un anlaşmalı olduğu kargo şirketiyle belgeleri gönderilir.
 8. Sınavda başarılı olanların adreslerinde bulunmamaları nedeniyle almaya hak kazandıkları belgelerinin teslim edilememesinden asegelisim.com sorumlu tutulamaz.
 9. www.asegelisim.com Eğitim içeriklerinde ve kullanıcı şartnamesinde değişiklik yapabilir.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz

Hesabınız var mı? Şimdi üye Ol